Aplikacja Lumia Camera powinna pojawić się na początku listopada

Nowa aplikacja Lumia Camera, która w połączeniu z nowym oprogramowaniem Lumia Denim wprowadzi szereg nowych funkcji i możliwości do aparatów w telefonach Lumia pojawi się prawdopodobnie na początku listopada. Taką informację przekazał PanLukasz, moderator Forum pomocy technicznej Nokia.

Lumia Camera

PanLukasz w odpowiedzi na pytanie dotyczące brakujących funkcji w aparacie w telefonie Lumia 830 udzielił odpowiedzi, że aplikacja Lumia Camera powinna pojawić się w Sklepie Windows Phone na początku listopada.

Szczegółowy opis aplikacji Lumia Camera znajdziecie w artykule Poznaj możliwości aplikacji Lumia Camera w oprogramowaniu Lumia Denim. Niestety na tę chwilę nie wiadomo czy aplikacja będzie dostępna dla telefonów z oprogramowaniem Lumia Cyan a jeżeli tak to czy wszystkie funkcje będą dostępne.

Inny scenariusz jest taki, że na początku listopada zostanie również udostępniona aktualizacja Lumia Denim, na której z powodzeniem będziemy mogli zainstalować aplikację Lumia Camera ze wszystkimi nowościami.

Źródło: Forum pomocy technicznej Nokia

  • Bartłomiej Broda

    Już od pierwszych newsów na temat tej aktualizacji czekam na nią z niecierpliwością.
    P.s. Często spust migawki nie łapie ostrości, a po dociśnięciu przycisku do końca robi nieprzerwaną serię zdjęć, ma ktoś taki problem Lumia 1520?

    • Posiadam ten telefon i nie mam takich problemów z robieniem zdjęć. Przywróć ustawienia fabryczne i zobacz czy problem występuje w dalszym ciągu. Jeżeli tak to może to być usterka sprzętowa i konieczna będzie wizyta w serwisie.