Aplikacja INGMobile w końcu działa poprawnie na telefonach Windows 10 Mobile

Dzisiaj ING Bank Śląski udostępnił nową wersję aplikacji INGMobile dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Lista zmian jest bardzo krótka i nie uwzględniono w niej najważniejszej poprawki. Teraz aplikacja działa poprawnie na wszystkich telefonach z mobilną dziesiątką!

INGMobile 3.3.279

Na oficjalnej liście nowości pojawiła się wyłącznie informacja o dedykowanej ofercie pożyczki gotówkowej dla wybranych klientów, która jest dostępna w zakładce Oferta po zalogowaniu – informacja widoczna na powyższym zrzucie ekranowym.

Jednak główną nowością jest dopasowanie aplikacji do telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Teraz aplikacja jest idealnie dopasowana do ekranu i działa znacznie płynniej. Po aktualizacji musimy na nowo dodać urządzenie do zaufanych.

Niestety nie obyło się bez błędów. Zarówno w najnowszej wersji systemu Build 10586.218 jak i testowej Build 14295 kafelek na ekranie startowym nie pokazuje procentowego wskaźnika. Ponadto nie można zamknąć aplikacji strzałką. Należy przytrzymać strzałkę i zamknąć ją bezpośrednio z menedżera aplikacji.

Dajcie znać jak u Was sprawuje się najnowsza wersja aplikacji INGMobile. Zapraszam do pobierania i aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR

Dziękuję wszystkim za informacje!