• Programy
  • Komentarze: 1

Aplikacja INGMobile otrzymuje kolejne poprawki i udoskonalenia

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach Windows Phone. Najnowsza wersja 2.6.0.0 otrzymała kolejne poprawki i udoskonalenia.

ING Mobile 2.6.0.0

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.6.0.0?

  • Od teraz dla wybranych klientów dedykowana pożyczka gotówkowa z wyliczoną kwotą, dostępna w Ofercie po zalogowaniu.
  • Aktywuj BLIK już teraz, po zalogowaniu w Ofercie. W Poznaj ING sprawdzisz gdzie w okolicy zrealizujesz płatności za pomocą kodów BLIK.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8 lub Windows Phone 8.1 to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Pobierz INGMobile na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR