• Programy
  • Komentarze: 4

Aplikacja INGMobile otrzymuje aktualizację do wersji 2.9.0

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach z systemem Windows Phone. Najnowsza wersja oznaczona numerem 2.9.0 wprowadza możliwość przeglądania miesięcznych wydatków dokonanych kartą płatniczą.


INGMobile 2.9.0 Windows Phone

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 2.9.0?

  • Szczegóły rachunku. Czy wiesz, że sumę transakcji kartą w bieżącym miesiącu możesz już sprawdzić w szczegółach kart (Moje ING > Karty)?

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 lub Windows 10 Mobile to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Kod QR