Aplikacja HERE Maps ponownie (nie)dostępna dla telefonów Windows 10 Mobile

[warning]Najwidoczniej producent przez przypadek udostępnił działającą wersję bo kilkadziesiąt minut później pojawiła się kolejna aktualizacja, która ponownie zablokowała możliwość uruchomienia aplikacji. Jeżeli obecnie posiadacie działającą aplikację HERE Maps to nie instalujcie aktualizacji w Sklepie Windows.[/warning]

Kilka dni temu informowałem Was o aktualizacji aplikacji HERE Maps dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile, która uniemożliwiała jej uruchomienie informując nas o dostępnej nowej wersji w Sklepie Windows. Niestety w sklepie nie było nowszej wersji co skutkowało tym, że użytkownik został pozbawiony możliwości uruchomienia tej aplikacji na swoim telefonie. Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja i aplikacja HERE Maps ponownie działa na telefonach z najnowszym systemem Windows.

HERE Maps dla Windows 10 Mobile

Dosłownie kilka minut temu w Sklepie Windows pojawiła się aktualizacja aplikacji HERE Maps do wersji 3.10.164.1, dzięki której użytkownicy telefonów z systemem Windows 10 Mobile ponownie mogą uruchomić aplikację na swoich telefonach. Warto dodać, że jest to ta sama wersja aplikacji, która obecnie znajduje się w telefonach z systemem Windows Phone 8.1.

Wygląda na to, że zbyt wcześnie pogrzebaliśmy aplikację HERE Maps. Jak widać nie jest do końca przesądzony los tej aplikacji w systemie Windows 10 Mobile. Skoro jednak Microsoft stale rozwija swoją aplikację Mapy Windows to czy potrzebuje aplikacji HERE?

Producent nie udostępnił listy zmian i poprawek dla nowej wersji. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Aktualizacja dostępna jest wyłącznie dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile. Zapraszam do pobierania i aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Kod QR