Aplikacja Doradca uaktualnienia czyli Upgrade Advisor otrzymuje aktualizację

Aplikacja Doradca uaktualnienia czyli Upgrade Advisor to w ostatnim czasie najchętniej pobierana pozycja ze sklepu wśród użytkowników telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą sprawdzić dostępność aktualizacji Windows 10 Mobile.

Upgrade Advisor

Poza zmienioną nazwą aplikacji z Upgrade Advisor na Doradca uaktualnienia nie dostrzegłem żadnych innych zmian. Przez jakiś czas aplikacja nie była dostępna w sklepie ale wraz z nową wersją wszyscy użytkownicy chcący zainstalować mobilną dziesiątkę mogą już pobierać aplikację ze sklepu.

Aplikacja sprawdza czy aktualizacja Windows 10 Mobile jest dostępna dla danego telefonu. Użytkownik może zobaczyć jeden z powyższych komunikatów widocznych na zrzutach. Jeżeli widzisz komunikat po lewej to znaczy, że możesz zaktualizować już teraz swój telefon do najnowszej wersji systemu. Jeżeli jednak pojawił się komunikat widoczny na zrzucie po prawej to oznacza, że aktualizacja nie jest jeszcze dostępna dla Twojego telefonu i musisz w dalszym ciągu czekać.

Status dostępności aktualizacji Windows 10 Mobile dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1 możecie śledzić na bieżąco pod tym adresem. Zachęcam również do zapoznania się z naszą instrukcją dotyczącą aktualizacji telefonów do najnowszej wersji systemu. Pamiętajcie, że nie wszystkie telefony otrzymają aktualizację – listę dopuszczonych modeli do aktualizacji znajdziecie tutaj.

Kod QR

Dziękuję wszystkim za informacje!