• Programy
  • Komentarze: 0

Aplikacja BBM dostępna na smartfony Windows Phone 8 i 8.1

Aplikacja BBM czyli BlackBerry Messenger w wersji beta jest już dostępna na smartfony Nokia Lumia. Użytkownicy systemu operacyjnego Windows Phone 8 od dziś mogą cieszyć się nowymi możliwościami komunikacji z rodziną i bliskimi.

Program BBM umożliwia szybkie komunikowanie się ze znajomymi i rodziną za pomocą błyskawicznych czatów, opcji udostępniania zdjęć, notatek głosowych i innych funkcji. Pobierz oficjalną wersję programu BBM teraz, aby zacząć rozmawiać na czacie z innymi użytkownikami BBM w systemach Windows Phone i Android, a także w urządzeniach iPhone oraz BlackBerry.

Aplikacja BBM beta oferuje takie funkcjonalności, jak:

  • BBM chat: zarówno w wersji dla wielu osób, jak i rozmów 1-na-1. W ramach sesji można dodawać zdjęcia, notatki głosowe, przesyłać kontakty czy dzielić się swoją lokalizacją. Dzięki powiadomieniom „R” oraz „D” użytkownik odpowiednio otrzymuje informację o przeczytanej i dostarczonej wiadomości.
  • BBM grupy: pozwala na rozmowę nawet 50 osób w trakcie jednego czatu.
  • Znajdź znajomych: pozwala odkrywać, kto również używa BBM i zapraszać nowe osoby do grona swoich znajomych.
  • BBM feeds: informuje w czasie rzeczywistym o zmianach w profilach znajomych. Ułatwia przesyłanie wiadomości poprzez dotknięcie wyświetlanego nazwiska znajomego. Umożliwia szybką aktualizację własnego profilu.
  • Przypinanie do ekranu głównego: pozwala przypiąć do ekranu głównego grupy i czaty 1-na-1.

Kolejne funkcje BBM pojawią się w aplikacji w najbliższych miesiącach. Aplikację w wersji beta możecie pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

BBM Beta

Cena: bezpłatne

Wydawca: BlackBerry Limited

Pobierz BBM Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Źródło: Informacja prasowa Microsoft Devices