Aparat Windows zastąpi aplikację Lumia Camera w Windows 10 Mobile

Microsoft zaktualizował wczoraj aplikację Lumia Camera dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile, po uruchomieniu której otrzymamy informację, że aplikacja Aparat Windows zastępuje dotychczasową aplikację Lumia Camera. Nie ma się jednak czego obawiać bowiem wbudowana aplikacja w systemie Windows 10 Mobile do złudzenia przypomina dotychczasową aplikację Lumia Camera.

Aparat Windows

Jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości sprawdzenia natywnej aplikacji fotograficznej w Windows 10 Mobile to muszę Was uspokoić – Aparat Windows to dobrze znana Wam aplikacja Lumia Camera z lekko zmodyfikowanym wyglądem. Dodatkowo jest to uniwersalna aplikacja więc skorzystacie z niej na wszystkich urządzeniach z najnowszą wersją systemu Windows.

Aparat Windows posiada większość funkcji aplikacji Lumia Camera takich jak obsługa trybu wzbogaconego, samowyzwalacza czy opcji bracketing. Ponadto ekran zdjęć wygląda na obu aplikacjach niemalże tak samo – różnią się jedynie zmienionymi ikonami.

Przy okazji chciałbym również poinformować, że aplikacja Aparat Windows otrzymała aktualizację dla Windows 10 Mobile. Już teraz możecie pobrać najnowszą wersję, która awansowała z numeru 5.42.2006 do numeru 5.42.2007. Przeskok w numeracji jest niewielki co może sugerować, że zostały wprowadzone drobne poprawki i usprawnienia.

Jeżeli korzystacie z najnowszego systemu Windows 10 Mobile to koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej czy nowa aplikacja fotograficzna przypadła Wam do gustu oraz czy na obecnym etapie rozwoju jest w stanie zastąpić aplikację Lumia Camera.

Pobierz ze Sklepu WindowsKod QR