Wypełnij ankietę dotyczącą niejawnego programu testów i wygraj Surface Book

Microsoft rozpoczął rozsyłanie zaproszeń dla uczestników programu Windows Insider do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej niejawnego programu testów systemu Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Microsoft chce poznać naszą opinię o prowadzonych testach. Wszyscy, którzy otrzymają zaproszenie i wypełnią ankietę mogą wygrać Surface Book.

Wypełnienie ankiety powinno zająć nie więcej niż 15 minut. W ankiecie pojawiają się pytania odnośnie naszego zadowolenia z udziału w programie niejawnego testów oraz możemy podzielić się naszą opinią i wskazać mocne oraz słabe strony. Poniżej informacja związana z możliwością wygrania Surface Book 256GB z procesorem Intel Core i5:

[quote style=”1″ author=”Microsoft”]Każda wiadomość od uczestnika programu jest dla nas bardzo cenna. Aby podziękować Ci za Twój wkład w ulepszanie programu, automatycznie dodamy Cię do uczestników loterii, w której można wygrać Microsoft Surface Book. Wystarczy wypełnić ankietę i podać swój adres e-mail powiązany z kontem Microsoft (MSA). Szczegółowe informacje na temat loterii znajdują się na dole tej wiadomości.[/quote]

Pamiętajcie aby w trakcie podawania adresu e-mail podać ten, na który przyszła wiadomość z zaproszeniem. Ten adres powinien być jednocześnie Waszym kontem Microsoft.

Dajcie znać czy otrzymaliście zaproszenie oraz czy zamierzacie wypełnić ankietę.