• Gry
  • Komentarze: 0

Angry Birds Transformers już niebawem zadebiutują w naszych telefonach

Rovio zapowiedział kolejną część gry Angry Birds o nazwie Angry Birds Transformers. Producent współpracuje z Hasbro aby stworzyć nie tylko grę ale również całą linię i zestawy licencjonowanych produktów zawierających postacie Autobirds oraz Deceptihogs.

Angry Birds Transformers

W grze będzie można używać telepodów przygotowanych przez firmę Hasbro. Telepody to małe figurki przedstawiające postacie z gry, które możemy importować do gry za pomocą przedniej kamery w telefonie. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe postacie oraz super moce, które pomogą nam w trakcie prowadzenia rozgrywki. Figurki do tej pory mogliśmy importować do takich gier jak Angry Birds Star Wars II oraz Angry Birds Go!.

Zapowiedź najnowszej gry pojawiła się tuż po premierze gry Angry Birds Epic, którą możecie pobrać ze Sklepu Windows Phone już teraz. Producent Rovio niestety nie udostępnił daty premiery informując jednocześnie na specjalnej stronie, że gra będzie dostępna już niebawem we wszystkich sklepach. Telepody również będą dostępne w dalszej części roku.

Źródło: WPCentral