Angry Birds GO! już dostępne w sklepie Windows Phone!

Trójwymiarowe wyścigi z wściekłymi ptakami w roli głównej są już dostępne. Angry Birds GO!, zgodnie z obietnicą, dzisiaj zadebiutowały w sklepie Windows Phone. Jednak tym razem nie będzie to klasyczna rozgrywka do jakiej zostaliśmy przyzwyczajeni w poprzednich częściach.

Angry Birds GO! dla Windows Phone

Gra będzie posiadać w pełni renderowaną trójwymiarową grafikę, możliwość ulepszania pojazdów, mnóstwo znajomych bohaterów ze unikalnymi siłami. Angry Birds GO! przypominają znaną grę Mario Kart jednak tym razem w roli głównej wystąpią ptaki i świnie.

Ponadto gra będzie wspierać tzw. figurki TELEPODS, za pomocą których będzie można teleportować nowe pojazdy za pomocą przedniej kamery w kompatybilnych urządzeniach. Więcej informacji znajduje się na stronie go.angrybirds.com.

Grę będzie można pobrać bezpłatnie a za dodatkowe uprzyjemnienia będziemy musieli zapłacić z poziomu aplikacji, za pomocą tzw. mikropłatności. Gra jest dostępna wyłącznie dla telefonów Windows Phone 8. Czy nowa odsłona Angry Birds odniesie taki sam sukces jak jego poprzednicy?

Pobierz grę Angry Birds GO! ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR