• Programy
  • Komentarze: 3

Aktualizacje: Foursquare, Total Commander oraz VLC for WP Beta

Przedstawiam kolejne aktualizacje, które pojawiły się w Sklepie Windows Phone. Tym razem aktualizację otrzymała aplikacja Foursquare, eksplorator plików Total Commander oraz odtwarzacz multimedialny VLC for WP Beta. Zapraszam do zapoznania się z nowościami jakie zostały wprowadzone do najnowszych wersji aplikacji.

Lista zmian dla poszczególnych aplikacji znajduje się poniżej. Jeżeli zauważyliście inne aktualizacje w sklepie Windows Phone to podzielcie się informacją za pomocą komentarza. Dziękuję wszystkim za przesłane informacje o najnowszych wersjach aplikacji!

Pobierz Foursquare na Windows Phone 8 / 8.1 (bezpłatne)

Dzięki Foursqure możemy informować innych o tym gdzie jesteśmy np. jemy obiad w restauracji, spacerujemy po parku czy robimy zakupy w sklepie. Możemy oceniać restauracje i polecać je znajomym. Więcej o aplikacji Foursquare dowiecie się odwiedzając ten odnośnik.

  • Sporo poprawek błędów i ogólnych usprawnień.
  • Usprawnione powiadomienia między innymi na kafelku.
sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Total Commander na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

Total Commander dla Windows Phone nie ma zbyt wiele wspólnego z oryginalnym wydaniem. Aplikacja została przygotowana dla kafelkowego systemu i pasuje stylistycznie do interfejsu innych aplikacji na Windows Phone. Do testów może przystąpić każdy odwiedzając stronę producenta.

  • Brak listy zmian.
sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz VLC for WP Beta na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

VLC for WP Beta to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji dla Windows Phone. Jest to kombajn do odtwarzania plików multimedialnych. Obecnie dostępny jedynie dla wąskiego grona beta testerów.

  • Brak listy zmian.
sklep Windows PhoneKod QR