• Programy
  • Komentarze: 0

Aktualizacje: Facebook, WordPress, Weather Channel, Disqus, Photofunia oraz Nokia Muzyka

Mam dla Was informacje o najnowszych aktualizacjach aplikacji, które pojawiły się w sklepie Windows Phone. Już teraz możecie pobrać nowe wersje aplikacji Facebook, WordPress, Weather Channel, Disqus, Photofunia oraz Nokia Muzyka.

Facebook

Aktualizacja jest dostępna zarówno dla telefonów Windows Phone 7.x jak i Windows Phone 8. Wersję 2.9.1 pobiorą właściciele słuchawek z WP7 na pokładzie. Dla WP8 pojawiła się wersja oznaczona numerem 4.2.1. Dzisiejsza odsłona poprawia błędy z zamykaniem aplikacji podczas pracy.

Sklep Windows Phone

Weather Channel

Pogodynka od Nokii również została zaktualizowana do wersji 2.6.0.1325. Niestety nie wiadomo jaka jest lista zmian ale dosyć wysoki skok w numeracji może sugerować, że zmiany są dosyć spore. Kompatybilne są telefony Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7 i Windows Phone 8.

Sklep Windows Phone

Disqus

Jeden z najpopularniejszych systemów komentowania otrzymał aktualizację do wersji 1.21. W nowej wersji poprawiono drobne błędy oraz poprawiono dokładność wyszukiwania dyskusji.

Sklep Windows Phone

Photofunia

Rozbudowana aplikacja Photofunia do edycji zdjęć i stosowania filtrów została zaktualizowana do wersji 3.2 dla Windows Phone 7 i 3.4 dla Windows Phone 8. Producent aplikacji nie udostępnił listy zmian.

Sklep Windows Phone

Nokia Muzyka

Aplikacja muzyczna od Nokii doczekała się kolejnej odsłony z numerem 3.9.15.759. Najnowsza wersja poprawia zatrzymanie odtwarzania w przypadku plików MP3, które nie posiadały nazwy artysty lub tytułu piosenki. Aktualizacja aplikacji Nokia Muzyka dostępna jest dla telefonów Nokia Lumia WP8.

Sklep Windows Phone

WordPress

Aplikacja, dzięki której możemy zarządzać naszą stroną WWW również otrzymała aktualizację do wersji 2.1.2.0. Niestety producent nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji.

Sklep Windows Phone

Jeżeli znaleźliście aktualizacje innych aplikacji to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej. Przypominam również o aktualizacji punkt dostępu oraz nowej aplikacji Kontrola pamięci Lumia.