Aktualizacje: Angry Birds Go!, Duolingo, Facebook Messenger oraz Foursquare

Przedstawiam kolejne aktualizacje, które pojawiły się w Sklepie Windows Phone. Tym razem aktualizację otrzymała aplikacja Angry Birds Go!, Duolingo, Facebook Messenger oraz Fousquare. Zapraszam do zapoznania się z nowościami jakie zostały wprowadzone do najnowszych wersji aplikacji.

Lista zmian dla poszczególnych aplikacji znajduje się poniżej. Jeżeli zauważyliście inne aktualizacje w sklepie Windows Phone to podzielcie się informacją za pomocą komentarza. Dziękuję wszystkim za przesłane informacje o najnowszych wersjach aplikacji!

Pobierz Angry Birds Go! na Windows Phone

Tej pozycji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Popularne ptaki wsiadają do bolidów i ścigają się na różnych trasach. Więcej informacji o Angry Birds znajdziecie tutaj.

  • Nowy tryb multiplayer. Stwórz zespół z przyjaciółmi i weź udział w wyścigach.
  • Nocny wyścig. Przygotuj na wyścigi z włączonymi światłami mijania.
sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Duolingo na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

W Duolingo uczymy się języka angielskiego poprzez wykonywanie zadań, w których musimy dobierać słowa, zapisywać tłumaczenia ze słuchu lub wstawiać do zdań prawidłowe wyrazy. Jest to swego rodzaju gra, gdzie do dyspozycji mamy określoną liczbę pomyłek, po wykorzystaniu których musimy rozpoczynać daną misję od początku. Więcej informacji o aplikacji Duolingo znajdziecie tutaj.

  • Brak listy zmian.
sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Messenger na Windows Phone

Komunikator Facebook Messenger dla Windows Phone. Po instalacji integruje się z aplikacją Facebook. Więcej informacji znajduje się tutaj.

  • Drobne poprawki i udoskonalenia.
sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz Foursquare na Windows Phone

Dzięki Foursqure możemy informować innych o tym gdzie jesteśmy np. jemy obiad w restauracji, spacerujemy po parku czy robimy zakupy w sklepie. Możemy oceniać restauracje i polecać je znajomym. Więcej o aplikacji Foursquare dowiecie się odwiedzając ten odnośnik.

  • Poprawiono błąd przy próbie wyszukiwania miejsc w innej lokalizacji.
  • Poprawiono błąd w momencie pisania w oknie wyszukiwania w przypadku dodawania nowych obserwujących.
  • Poprawiono błąd z brakiem możliwości wyszukiwania.
  • Setki innych poprawek oraz ulepszenia stabilności.
sklep Windows PhoneKod QR