Aktualizacja wyświetl+dotknij 1.6.2.16 dla Nokia Lumia WP8 z funkcją Glance

W sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja aplikacji wyświetl+dotknij 1.6.2.16 dla wszystkich telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Oprócz poprawek nowa wersja aplikacja wprowadza funkcję Glance, z której będzie można skorzystać po aktualizacji oprogramowania do wersji PR2.0 (Amber).

wyświetl+dotknij - funkcja Glance Nokia Lumia

Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. Zainstaluj aktualizację, która zagwarantuje, że korzystasz z najnowszych funkcji i ulepszeń.

Co nowego w wyświetl+dotknij 1.6.2.16?

  • Poprawki błędów.
  • Wsparcie trybu szybkiego w ustawieniach Podglądu.

Na tą chwilę funkcja Glance dostępna jest w telefonie Nokia Lumia 925. Jednak po aktualizacji pozostałych smartfonów Nokia Lumia WP8 (z wyjątkiem modelu 520) funkcja ta będzie dostępna również dla pozostałych smartfonów.

Glance to nic innego jak zegarek na wygaszonym ekranie naszego telefonu. Może on być włączony czasowo (Timed), zawsze włączony (Always on) lub aktywowany po wykryciu ruchu (Peek). Jeżeli ustawimy zegar zawsze włączony to dodatkowo możemy ustawić godziny nocne, w których jasność wyświetlanej godziny zostanie znacząco zredukowana.

Teraz pozostaje jedynie poczekać na udostępnienie aktualizacji PR2.0 (Amber) dla telefonów Nokia Lumia z systemem WIndows Phone 8.

Pobierz aplikację [label style=”1″]wyświetl+dotknij[/label] ze sklepu Windows Phone

wyświetl+dotknij - sklep Windows PhoneKod QR - wyświetl+dotknij