Aktualizacja Windows 10 Mobile pojawi się jednak w listopadzie?

Opinie o wtorkowej konferencji są w większości przypadków pozytywne. Microsoft stanął na wysokości zadania i zaprezentował sporo nowych urządzeń takich jak Lumia 950, Lumia 950 XL, Microsoft Band 2 czy urządzenia Surface. Zabrakło jednak jednej ważnej informacji. Mowa o dacie udostępnienia aktualizacji Windows 10 Mobile dla obecnych telefonów Lumia.

Dzisiaj zarówno hiszpański jak i amerykański oddział Microsoft na stronie Facebook opublikował informację o tym, że aktualizacja Windows 10 Mobile rozpocznie się w listopadzie. Informacja ta nieco odbiega od tego co znajduje się globalnej stronie Microsoft Facebook gdzie wczoraj pojawiła się informacja o tym, że aktualizacja rozpocznie się w grudniu.

[quote style=”1″ author=”Microsoft Lumia US”]Microsoft Lumia US Not to worry, Krishn – Windows 10 on other devices will begin rolling out in November! Emotikon smile For more info, visit http://www.microsoft.com/en/mobile/windows10/.[/quote]

Dla nas to bardzo dobra informacja. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na możliwość aktualizacji naszych telefonów a listopad zbliża się wielkimi krokami. Być może aktualizacja pojawi się wraz z rozpoczęciem wysyłek telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL, która będzie miała miejsce 19 listopada.

Miejmy nadzieję, że Microsoft wyda oficjalne oświadczenie, w którym poda dokładną datę, w której rozpocznie się dystrybucja najnowszego systemu Windows 10 Mobile. Jeżeli tak się nie stanie to z pewnością pojawi się jeszcze kilka artykułów w tym temacie.

Źródło: Microsoft Lumia Facebook US oraz Microsoft Lumia Facebook Spain