Aktualizacja Windows 10 Mobile dla Lumii 535 wystartowała w Ameryce Łacińskiej

Teraz już mamy potwierdzenie, że aktualizacja Windows 10 Mobile oficjalnie wystartowała. Jako pierwszy na świecie aktualizację otrzymał telefon Lumia 535 w Ameryce Łacińskiej. Przy okazji dowiadujemy się jaka kompilacja systemu operacyjnego została udostępniona w ramach najnowszej aktualizacji.

Lumia 535 - Windows 10 Mobile

Użytkownicy z Ameryki Środkowej oraz Ameryki Południowej informują, że ich telefony Lumia 535 w wariancie CV otrzymały aktualizację Windows 10 Mobile. W oficjalnej aktualizacji znalazł się system w wersji 10.0.10586.29. Jest to kompilacja, która była dostępna w programie Windows Insider kilka tygodni temu. Ta sama wersja jest dostępna dla użytkowników telefonów Lumia 550, 950 oraz 950 XL. Tak jak informowałem wcześniej aktualizacja nie zawiera nowszego oprogramowania układowego.

W przyszłym tygodniu aktualizacja powinna wystartować również w Polsce. T-Mobile poinformował, że w pierwszej kolejności aktualizację otrzymają telefony Lumia 535, 640 oraz 930. Pamiętajcie, że status aktualizacji dla Waszych telefonów Lumia możecie śledzić w tym artykule. Natomiast wszystkie niezbędne informacje o systemie Windows 10 Mobile znajdzie tutaj.

Źródło: MicrosoftInsider.es via NPU