Aktualizacja Windows 10 Mobile Build 10536 już jutro?

Od udostępnienia poprzedniej kompilacji 10512 systemu Windows 10 Mobile minął już prawie miesiąc. Ostatnia aktualizacja pojawiła się 12 sierpnia ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nową wersję w wersji Build 10536.

Dzisiaj z całą pewnością nie zobaczymy nowej kompilacji ale wiemy już jaki będzie nosić numer. Gabe podał, że kolejna wersja systemu Windows 10 Mobile dla testerów będzie posiadać numer Build 10536.

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]No builds today, but 10536 is next candidate for release[/quote]

Następnie dodał, że Microsoft testuje wewnętrznie kompilację 10536, która zostanie udostępniona jako kolejna aktualizacja dla uczestników programu Windows Insider.

[quote style=”1″ author=”Gabe Aul”]10536 is in our internal slow ring currently, it’s the next Mobile candidate[/quote]

Na koniec dowiadujemy się, że Microsoft będzie się starał żeby udostępnić aktualizację jeszcze w tym tygodniu.

[quote style=”1″ author=”Author”]We’re definitely trying to get a build out this week[/quote]

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to najprawdopodobniej jutro zobaczymy informację o dostępnej aktualizacji na naszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile Insider Preview. Gabe już kiedyś informował, że najchętniej udostępniają nowe kompilacji pomiędzy wtorkiem a czwartkiem więc jeżeli jutro jednak nie zobaczymy aktualizacji to będziemy musieli zaczekać do przyszłego tygodnia.

Źródło: Twitter