Aktualizacja Windows 10 Mobile Anniversary Update Build 14393.1480

Telefony dopuszczone do aktualizacji Creators Update otrzymały dzisiaj kolejną zbiorczą aktualizację. Microsoft przygotował również zbiorczą aktualizację dla telefonów niedopuszczonych do aktualizacji Creators Update. Już teraz możecie pobrać nową wersję Anniversary Update o numerze Build 14393.1480.

Aktualizacja podnosi system z wersji Build 14393.1358 do wersji Build 14393.1480. Oficjalna lista zmian nie zawiera żadnych poprawek dotyczących systemu Windows 10 Mobile. Prawdopodobnie wprowadzono jedynie drobne poprawki i ulepszenia w działaniu telefonu. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany lub nowości to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.

Jeżeli jednak chcecie wgrać aktualizację Creators Update na niewspieranych telefonach to zapraszamy do naszego poradnika. Napiszcie czy zdecydowaliście się na wgranie aktualizacji Creators Update czy pozostaliście na wersji Anniversary Update.

Aby pobrać aktualizację musicie przejść kolejno w telefonie do: Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktualizacje telefonu > Sprawdź aktualizacje. Pamiętajcie, że proces aktualizacji może potrwać nawet 30 minut i jest uzależniony między innymi od szybkości łącza internetowego.

Zestawienie wersji systemu Windows 10 Mobile we wszystkich kręgach aktualizacji znajdziecie w tym artykule.

 • Wybitny2

  Lumia 1320 śmiga na oficjalnej 10 nie muli się tak bardzo, dostała drugie życie.

 • Daniel

  Lumia 930 zaktualizowana… Oczywiście jak to po każdej aktualizacji (z racji wolnego czasu i swobody korzystania z telefonu) postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne… Ale sklep nie wyszukuje żadnych aktualizacji. W przypadku próby wejścia np w pocztę wyskakuje komunikat o konieczności aktualizacji i aplikacje można aktualizować pojedyńczo. Wie ktoś czy to ustanie po jakimś czasie czy tak będę może musiał „przelecieć” wszystkie appki?

  • Nie spotkałem się z tego typu błędem. Odczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie.

   • Daniel

    Kilka godzin to znaczy do rana hehe 😀 Dobrze że jest noc to wytrzymać będzie łatwo 😀 Jak ja lubię M$ 😀

  • maariu

   Miałem taką sytuację ostatnio na L735, jednak po kilku „manualnych” kliknięciach w poszczególne apki, Sklep „zaskoczył” i zaktualizował zbiorczo pozostałe aplikacje.
   Widać – taki urok Windowsa…

   • Daniel

    Zaskoczyło zaraz po północy 😀

 • Kris07

  Wie ktoś może jak ustawić klawiaturę tak, aby domyślnie działała w Polskich ustawieniach, po wyłączeniu lub ponownym włączeniu język przełącza się na angielski.

  • Sławomir Kocan

   Sprawdź Ustawienia > Czas i język > Region czy masz ustawione na Polskę bo domyślam się że język telefonu to Polski

 • vvti

  Nie da się zauważyć poprawek bo jak zauważyć coś nieistniejącego ;P Czekamy aż im numerkow braknie i tyle.

  • Lynx

   Może problem ze słuchawkami? Bo u mnie działa dobrze na L930

   • vvti

    Mam dwie pary: Plantronics i Audio-technica i to samo, na MotoG3 nic sie z nimi nie dzieje więc nie to kochany Win Mobile 🙂