• Nokia
  • Komentarze: 1

Aktualizacja Przekaż moje dane 4.2.4.13 dla Nokia Lumia Windows Phone 8

W sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja aplikacji Przekaż moje dane w wersji 4.2.4.13 dla wszystkich telefonów Nokia Lumia z systemem WP8. Zobacz opis aplikacji w dalszej części artykułu.

Przekaż moje dane - Nokia Lumia Windows PhonePrzekaż moje dane - Nokia Lumia Windows Phone

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Program Przekaż moje dane to szybki i prosty sposób kopiowania kontaktów i wiadomości tekstowych ze starego telefonu do nowego telefonu Nokia z systemem Windows Phone za pośrednictwem łącza Bluetooth. Program Przekaż moje dane wykorzystuje łącze Bluetooth, by w łatwy sposób kopiować kontakty z praktycznie każdego telefonu – Symbian, Android, iOS, BlackBerry i innych. Program kopiuje wszystkie kontakty do Windows Phone People Hub, skąd w łatwy sposób możesz dzwonić, mailować, rozmawiać lub śledzić znajomych w ulubionej sieci społecznościowej. Można też łatwo skopiować wiadomości tekstowe ze starego telefonu Nokia do nowego telefonu Nokia z systemem Windows Phone. Warto mieć oko na kolejne wersje też użytecznej aplikacji. Wkrótce będzie można kopiować także zdjęcia i inne elementy.[/quote]

Co nowego w Przekaż moje dane 4.2.4.13?

  • Zwiększona kompatybilność importowania kontaktów z kart SD.
  • Poprawki obsługi, wydajności i funkcji lokalizacyjnych.
  • Poprawki błędów.

Aktualizacja jest dostępna w sklepie Windows Phone. Osoby, które jeszcze nie otrzymały informacji z pewnością otrzymają ją w niedługim czasie. Aktualizację można pobrać ze sklepu Windows Phone.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Przekaż moje dane[/label] ze sklepu Windows Phone

Przekaż moje dane - sklep Windows PhoneKod QR - Przekaż moje dane
  • bjork-boy

    Nadal nie radzi sobie z kopiowaniem (z Nokii X3) wiadomości tekstowych. Kontakty i zdjęcia przeszły.