Aktualizacja Lumia Cyan wystartowała w Finlandii dla wybranych Lumii 925

Fiński oddział Nokii zdecydował o udostępnieniu aktualizacji Lumia Cyan dla posiadaczy fińskich pilotażowych telefonów Nokia Lumia 925. Aktualizacja jest już dostępna do pobrania za pomocą OTA dla szczęściarzy mieszkających w Finlandii. Globalna aktualizacja dla pozostałych telefonów ruszy zgodnie z planem czyli w okresie wakacyjnym.

Nokia Lumia 925 - aktualizacja OTA

Użytkownicy, którzy nie mogą się już doczekać aktualizacji Lumia Cyan oraz chcą poznać wszystkie nowości systemu Windows Phone 8.1 mogą zabrać jutro oraz pojutrze swoje telefony Nokia Lumia 925 do flagowego sklepu w Helsinkach przy ulicy Alexander. Pracownicy oprócz prezentacji najnowszej aktualizacji wgrają również najnowsze oprogramowanie do telefonów klientów.

Aby zaktualizować telefon do wersji Lumia Cyan musimy posiadać ok. 1.5GB wolnej pamięci oraz posiadać naładowany telefon w minimum 50%. Aktualizacja składa się z dwóch części. Po wgraniu pierwszej części telefon automatycznie wyszuka dostępne aktualizacje i poinformuje o dostępności drugiej aktualizacji.

Niestety my będziemy musieli poczekać nieco dłużej na udostępnienie aktualizacji. Wszystko wskazuje na to, że Lumia Cyan będzie dostępna w przyszłym miesiącu.

Źródło: aani.nokia.fi