Aktualizacja HERE City Lens 2.2.18.304 w sklepie Windows Phone

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji HERE City Lens 2.2.18.304 dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Aplikacja HERE City Lens nałoży na obraz na wyświetlaczu informacje o najlepszych sklepach, restauracjach i innych miejscach wartych uwagi.

HERE City Lens - Windows Phone 8HERE City Lens - Windows Phone 8

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Dotknij ikony miejsca, aby zadzwonić lub uzyskać więcej informacji, takich jak godziny otwarcia, recenzje lub wskazówki. Możesz również zapisać to miejsce lub powiadomić o nim znajomych. Jeśli przechylisz telefon, aplikacja HERE City Lens wyświetli dodatkowe opcje widoku , takie jak widok listy i mapy. Koniec błądzenia w poszukiwaniu kawiarni. Koniec szukania tabliczek z nazwami ulic. Dzięki aplikacji HERE City Lens widzisz z własnej perspektywy, co jest wokół Ciebie. Znalezienie czegoś ciekawego jeszcze nigdy nie było tak proste.[/quote]

Co nowego w HERE City Lens 2.2.18.304?

  • Poprawki błędów.

Najnowsze wersje wszystkich aplikacji lokalizacyjnych HERE dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.5, 7.8 oraz 8 znajdują się w tym artykule.

Pobierz aplikację [label style=”1″]HERE City Lens[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Miasto w obiektywie - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Miasto w obiektywie Windows Phone 8

Aplikacja została przetestowana na telefonach Nokia Lumia Windows Phone