• Gry
  • Komentarze: 0

Aktualizacja gry Ragdoll Run 1.0.0.11 z nową postacią

Ragdoll Run to jedna z ulubionych, bezpłatnych gier wśród użytkowników telefonów z systemem Windows Phone. Najlepszą recenzją gry jest ilość komentarzy w sklepie Windows Phone, które przekroczyły liczbę 1500. Wejdź do trójwymiarowego świata szmacianych lalek.

Ragdoll Run - Windows PhoneRagdoll Run - Windows Phone

Ragdoll Run - Windows PhoneRagdoll Run - Windows Phone

W grze wcielamy się w jedną ze szmacianych lalek. Pozostałe możemy odblokować zdobywając określone osiągnięcia. Ragdoll Run polega na zwinnym omijaniu przeszkód oraz zbieraniu monet i diamentów. Do dyspozycji mamy jedynie dwa ruchu – podskok oraz zmianę płaszczyzny. Sterowanie jest banalnie proste a trójwymiarowa, pełna kolorów oprawa graficzna spowoduje, że gra trafi w gusta najbardziej wybrednych graczy.

Co nowego w Ragdoll Run 1.0.0.11?

  • Dodano nową postać – pisklę.
  • Fixed Zipper’s unlock criteria to include all Power-Ups.
  • Changed Papa Joe’s unlock criteria.

Gra występuje w dwóch wersjach w sklepie Windows Phone. Bezpłatna wersja posiada reklamy oraz zablokowane dwie postacie. Jeżeli zdecydujemy się zakupić grę to jednocześnie pozbywamy się reklam oraz mamy do dyspozycji wszystkie szmaciane lalki. Grę Ragdoll Run w najnowszej wersji możecie pobrać klikając w ikonę aplikacji lub skanując poniższy kod QR. Gra jest przeznaczona dla telefonów z systemem Windows Phone 7.5, Windows Pohne 7.8 oraz Windows Phone 8.

Pobierz aplikację Ragdoll Run ze sklepu Windows Phone

Ragdoll Run – bezpłatna wersja
Ragdoll Run - sklep Windows PhoneKod QR - Ragdoll Run

 

Ragdoll Run – płatna wersja
Ragdoll Run Premium - sklep Windows PhoneKod QR - Ragdoll Run Premium
Źródło: sklep Windows Phone