• Nokia
  • Komentarze: 0

Aktualizacja aplikacji wyświetl usuwa zdublowane funkcje podgląd i dotknij

Po aktualizacji info+dodatki, która rozdzieliła funkcje podgląd i doktnij, przyszła pora na usunięcie zdublowanych funkcji w aplikacji wyświetl+dotknij. Po wczorajszej aktualizacji aplikacja zmieniła nazwę i teraz zostało samo wyświetl. Najnowsza wersja została oznaczona numerem 2.0.1.1.

Aktualizacja wyświetl w sklepie Windows PhoneFunkcja wyświetl na liście ustawień - Nokia Lumia Amber

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Poprawia czytelność ekranu przy jasnym oświetleniu i zmniejsza jasność, gdy włączony jest tryb oszczędzania baterii. Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. Po pobraniu będzie można ją znaleźć w menu Ustawienia. Sprawdzaj regularnie, aby mieć pewność, że masz najnowsze funkcje oraz usprawnienia.[/quote]

Ustawienia wyświetl w telefonach Nokia Lumia AmberWyświetl - profil kolorów Lumia - Nokia Lumia Amber

Jak widać na powyższych zrzutach w najnowszej wersji wbudowanej funkcji wyświetl usunięto dwie zdublowane zakładki podgląd i dotknij. Teraz żeby zmienić ustawienia funkcji wyświetl, podgląd lub dotknij wystarczy wejść do ustawień i poszukać na liście dostępnych ustawień. Podejrzewam, że Nokia rozdzieliła te trzy funkcje tak aby znalezienie poszczególnych ustawień było prostsze.

Pobierz aplikację [label style=”3″]wyświetl[/label] ze sklepu Windows Phone

wyświetl+dotknij - sklep Windows PhoneKod QR - wyświetl