Aktualizacja aplikacji wyświetl dodaje profil jasności dla wszystkich Lumii

Microsoft Mobile zaktualizował wbudowaną funkcję wyświetl w telefonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Dzięki aplikacji posiadacze telefonów Nokia Lumia mogą np. zwiększyć poprawić czytelność w świetle słonecznym czy poprawić profil kolorów.

Microsoft Moible Oy - funkcja wyświetl w telefonach Nokia Lumia

Poprawia czytelność ekranu przy jasnym oświetleniu i zmniejsza jasność, gdy włączony jest tryb oszczędzania baterii. Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. Po pobraniu będzie widoczna w menu Ustawienia. Sprawdzaj dostępność aktualizacji, aby mieć pewność, że Twój telefon korzysta z najnowszych funkcji i poprawek.

Co nowego w wyświetl 3.1.0.56?

  • Zwiększona funkcjonalność.
  • Profil jasności dla wszystkich urządzeń Lumia.

[info]Niestety aby skorzystać z profilu jasności musimy mieć wgrane oprogramowanie Lumia Cyan. W mojej Lumii 1520 nie znalazłem nowej funkcji.[/info]

Po aktualizacji telefonu do wersji Lumia Cyan w ustawieniach będziemy mieli możliwość regulacji profilu jasności zgodnie z tym co widać na poniższym zrzucie ekranu.

Lumia Cyan - manualne ustawienie jasności wyświetlacza

Aplikację wyświetl możecie zaktualizować klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR. Aplikacja przeznaczona wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

wyświetl

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile Oy

Pobierz wyświetl na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR