• Programy
  • Komentarze: 14

Aktualizacja aplikacji INGMobile wprowadza kody BLIK dla wszystkich

Dzisiaj bank ING Bank Śląski udostępnił kolejną wersję aplikacji INGMobile do prowadzenia bankowości mobilnej na telefonach z systemem Windows Phone. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.0.0 wprowadza między innymi możliwość korzystania z kodów BLIK dla wszystkich.


INGMobile BLIK

W aplikacji wykonasz przelewy na dowolny rachunek, miedzy własnymi rachunkami, wcześniej zdefiniowane oraz do zapisanego odbiorcy, doładujesz telefon a także spłacisz kartę kredytową. Sprawdzisz stan swoich rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku oraz transakcje oczekujące. Ponadto zastrzeżesz kartę i łatwo się z nami skontaktujesz. W łatwy sposób będziesz logować się do aplikacji.

Pełna lista zmian w aplikacji INGMobile 3.0.0?

  • Twoje punkty w programie lojalnościowym Bankujesz-zyskujesz.
  • Aktywacja i zastrzeganie kart debetowych.
  • Aktywny BLIK dla wszystkich – usługa do płacenia telefonem w sklepach i internecie oraz wypłaty z bankomatów.

Jeżeli posiadasz konto w banku ING Bank Śląski oraz masz telefon z systemem Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 lub Windows 10 Mobile to aplikacja INGMobile powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Zapraszam do odwiedzenia sklepu Windows Phone. Pozostałe aplikacje bankowe znajdziecie pod tagiem bankowość elektroniczna lub bankowość mobilna.

Kod QR