• Akcesoria
 • Komentarze: 5

Adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10 już dostępny w cenie 299zł

We wrześniu Microsoft zaprezentował nowe telefony z rodziny Lumia, nowe oprogramowanie Lumia Denim oraz nowe akcesoria. Jednym z prezentowanych akcesoriów był adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10. Pozwala na łatwe i szybkie udostępnianie obrazów i filmów na ekranie naszego telewizora. Produkt jest już dostępny do kupienia w Polsce w cenie 299zł.

Adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10 pozwala bezprzewodowo podłączyć smartfon do ekranu z gniazdem HDMI i wyświetlić materiały ze smartfona. To doskonały sposób na prowadzenie prezentacji bądź oglądanie zdjęć wspólnie z rodziną.

Za pomocą akcesorium będziemy mogli oglądać nasze materiały w rozdzielczości Full HD (1080P) na ekranie naszego telewizora. Dzięki HD-10 zobaczymy na dużym ekranie gry Xbox, zdjęcia czy prezentacje PowerPoint.

Adapter został wyposażony w technologię NFC, dzięki czemu będziemy mogli szybko połączyć nasz telefon i rozpocząć wyświetlanie materiałów. Ponadto nakładka NFC jest wyciągana, dzięki czemu jeszcze wygodniej będziemy mogli korzystać z urządzenia.

Adapter HD-10 jest kompatybilny z każdym telefonem Lumia wyposażonym w funkcję wyświetl mój ekran i telewizorami z funkcją Miracast. Przewidywana cena będzie wynosić 79€ bez podatków i dopłat. Akcesorium będzie dostępne w kolorze białym oraz czarnym pod koniec tego miesiąca.

Akcesorium w kolorze czarnym możecie kupić w sklepie NokiaSklepOnline.pl w cenie 299zł. Czy zamierzacie zakupić ten produkt do Waszego domu?

 • Roberto

  Witam,Czy mogę te akcesorium zastosować z nokia 1020 Wp8,1?

  • Marcin

   Nie, lista zgodnych urządzeń: Lumia 635, 636, 638, 730, 735, 830, Icon, 930, 1520 i 2520

   • Jakub Piesik

    Czyli wszystkie te, które obsługują bezprzewodowe streamowanie obrazu 😉

 • Marcin S.

  a lumia play to nie pomoze??

  • Może pomóc ale musisz posiadać łącze Wi-Fi oraz kompatybilny telewizor z technologią DLNA w domu.