Poznaj adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10

Wczoraj Microsoft zaprezentował również kolejne akcesorium, za pomocą którego w szybki i łatwy sposób będziemy mogli dzielić się naszymi zdjęciami i filmami na ekranie telewizora. Adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10 wystarczy podłączyć do telewizora kablem HDMI a następnie umieścić na nim kompatybilny telefon Lumia.

Adapter do wyświetlania zawartości ekranu HD-10 pozwala bezprzewodowo podłączyć smartfon do ekranu z gniazdem HDMI i wyświetlić materiały ze smartfona. To doskonały sposób na prowadzenie prezentacji bądź oglądanie zdjęć wspólnie z rodziną.

Za pomocą akcesorium będziemy mogli oglądać nasze materiały w rozdzielczości Full HD (1080P) na ekranie naszego telewizora. Dzięki HD-10 zobaczymy na dużym ekranie gry Xbox, zdjęcia czy prezentacje PowerPoint.

Adapter został wyposażony w technologię NFC, dzięki czemu będziemy mogli szybko połączyć nasz telefon i rozpocząć wyświetlanie materiałów. Ponadto nakładka NFC jest wyciągana, dzięki czemu jeszcze wygodniej będziemy mogli korzystać z urządzenia.

HD-10 NFC

Adapter HD-10 jest kompatybilny z każdym telefonem Lumia wyposażonym w funkcję wyświetl mój ekran i telewizorami z funkcją Miracast. Przewidywana cena będzie wynosić 79€ bez podatków i dopłat. Akcesorium będzie dostępne w kolorze białym oraz czarnym pod koniec tego miesiąca.

Źródło: Informacja prasowa Microsoft Devices, Conversations by Nokia