Acer Liquid Jade Primo w komplecie ze stacją dokującą, klawiaturą oraz myszką

Dzisiaj producent Acer podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Tajpej, zaprezentował po raz kolejny funkcję Continuum na swoim nowym flagowym modelu Liquid Jade Primo. Dla przypomnienia napiszę, że dzięki tej funkcji możemy zmienić nasz telefon w prowizoryczny komputer z systemem Windows 10.

Funkcja Continuum jest dostępna również w telefonach Microsoft Lumia 950 oraz Microsoft Lumia 950 XL. W przypadku telefonów marki Microsoft konieczne będzie dokupienie stacji dokującej aby móc skorzystać z funkcji Continuum. Cena takiej stacji będzie wynosić między 300 a 400zł co skutecznie może zniechęcić zainteresowanych.

Osoby, które zdecydują się na zakup telefonu Acer Liquid Jade Primo otrzymają wraz ze smartfonem cały zestaw do obsługi funkcji Continuum. W komplecie znajdzie się bezprzewodowa klawiatura, bezprzewodowa myszka oraz stacja dokująca marki Acer. Na tę chwilę nie wiadomo jakie dokładnie dodatkowe możliwości będzie posiadać to akcesorium ale z pewnością nie będzie ono tak rozbudowane jak urządzenie przygotowane przez firmę Microsoft.

Telefon posiada procesor Qualcomm Snapdragon 808, aparat 21MP, wyświetlacz 5.5″ Super AMOLED Full HD oraz przedni aparat 8MP. Zapewne cena telefonu będzie atrakcyjna w porównaniu z modelami Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Czy bierzecie pod uwagę zakup tego modelu?

Źródło: Acer