• Programy
  • Komentarze: 0

6tindr czyli nieoficjalny klient sieci Tinder już dostępny dla Windows Phone

Rudy Huyn, twórca takich aplikacji jak 6tag czy 6snap, przygotował nową aplikację o nazwie 6tindr. Jest to nieoficjalny ale w pełni funkcjonalny klient sieci Tinder, która pozwala poznawać nowych ludzi wokół Ciebie. Tinder sprawdza, kto Cię w Twojej okolicy lubi i jeśli oboje wykazujecie zainteresowanie, pozwala Wam nawiązać kontakt.

6tindr - klient sieci Tinder dla Windows Phone

Aplikacja odniosła niesamowity sukces na takich platformach jak iOS czy Android. Tinder pokaże Ci kogoś wartego poznania w Twojej okolicy i pozwoli go anonimowo polubić lub pominąć. Jeśli osoba ta odwzajemnia Twoje zainteresowanie, Tinder zapozna Was i umożliwi rozmowę na czacie w aplikacji.

Możemy również skorzystać z opcji Matchmaker za pomocą, której przedstawimy sobie dwójkę naszych znajomych. Po nawiązaniu kontaktu, mogą porozmawiać na czacie w aplikacji Tinder bez potrzeby wyjawiania jakichkolwiek danych osobistych.

Zarówno oficjalna aplikacja Tinder jak i 6tindr wymaga konta Facebook do logowania. Aplikację możecie pobrać już teraz całkowicie bezpłatnie ze Sklepu Windows Phone. 6tindr został przygotowany dla telefonów z systemem Windows Phone 8.

6tindr

Cena: bezpłatne

Wydawca: Rudy Huyn

Pobierz 6tindr na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR