Jak chronić wyświetlacz oraz obudowę w Samsung Galaxy S8+?

Od dawna korzystam z produktów firmy 3mk chroniąc wyświetlacze moich kolejnych telefonów. Jedną z pierwszych rzeczy jaką wykonuję po zakupie nowego smartfonu jest jego zabezpieczenie. Wybieram odpowiednie etui lub obudowę i obowiązkowo folię lub szkło na wyświetlacz. Zobaczmy jak produkty 3mk chronią wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy S8+. Przy okazji mamy dla Was niespodziankę. Po więcej szczegółów zapraszamy do dalszej części artykułu.

Etui NaturalCase

Nowością w ofercie firmy 3mk są ultra cienkie, półprzezroczyste etui o nazwie NaturalCase. Jest ono odporne na żółknięcie ponieważ do jego produkcji wykorzystywany jest komponent stosowany w medycynie, który nie reaguje na promieniowanie UV. Etui posiada grubość zaledwie 0,3 mm, dzięki czemu doskonale przylega do obudowy. Dodatkowym atutem jest delikatny garb w okolicach aparatu co chroni nasz obiektyw przed zarysowaniami. Te wszystkie zalety w połączeniu z brakiem logo producenta powodują, że nasz telefon zachowuje swój oryginalny design. Doskonałym uzupełnieniem etui w przypadku Galaxy S8+ będzie folia ARC Special Edition, która jest dostępna również w zestawie z etui NaturalCase. Możecie wybrać jedną spośród dwóch wersji kolorystycznych. W ofercie producenta dostępne jest czarne oraz białe etui. Oba są półprzezroczyste. Na poniższych zdjęciach widoczna jest czarna wersja kolorystyczna w połączeniu ze srebrnym telefonem.

 

ARC 3D Special Edition

ARC 3D Special Edition to folia chroniąca zakrzywiony ekran oraz obudowę ze wszystkich stron. Możemy również wybrać ochronę samego wyświetlacza czyli samą folię ARC. W przypadku kiedy posiadamy telefon z płaskim wyświetlaczem to możemy wybrać produkt FlexibleGlass 3D, w skład którego wchodzi folia chroniąca obudowę oraz nietłukące szkło hybrydowe na wyświetlacz. Postanowiłem sprawdzić jak wygląda matowa folia ARC 3D Matte-Coat na obudowie telefonu. Przed montażem należy zapoznać się z instrukcją. Jeżeli będziemy postępować zgodnie z zawartymi w niej wskazówkami to nie powinniśmy napotkać żadnych problemów. Pamiętajcie, że ewentualne, powstałe po aplikacji, smugi oraz bąbelki, których nie udało się wypchnąć, znikną w ciągu 48 godzin. Poniżej zamieszczam jedno zdjęcie, które zostało zrobione po kilku minutach od nałożenia. Pozostałe dwa zostały wykonane 24 godziny po nałożeniu folii.

 

Zakrzywione szkło HardGlass Max

Jeżeli zależy nam na najwyższej odporności na zarysowania to powinniśmy wybrać szkło hartowane o twardości 9H. Do niedawna ochrona całych zakrzywionych wyświetlaczy nie była możliwa. Teraz dzięki produktowi HardGlass Max możemy chronić nawet najbardziej zakrzywione wyświetlacze. Szkło zamocowałem na mocno zakrzywionym ekranie Samsunga Galaxy S8+ i efekt końcowy jest rewelacyjny. Niestety opisywane szkło nie jest kompatybilne z etui NaturalCase. Jeżeli chcecie ochronić również obudowę to możecie zamiast etui wybrać folię ARC 3D Special Edition.

 

Każdy z powyższych sprawdzonych przeze mnie produktów doskonale pasuje do telefonu Samsung Galaxy S8+. W sklepie 3mk znajdziecie pełną gamę folii, szkieł oraz etui nie tylko dla telefonów, ale również dla tabletów, zegarków oraz innych urządzeń.

Dajcie znać w jaki sposób chronicie wyświetlacze oraz obudowy Waszych telefonów. Zapraszam do dyskusji.