30 czerwca kończą się wszystkie aktualne promocje Microsoft

Jeżeli zamierzacie dopiero kupić lub kupiliście w ostatnim czasie telefon Lumia 950 lub Lumia 950 XL to pamiętajcie, że wszystkie aktualnie trwające promocję kończą się 30 czerwca. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami aktualnych promocji.

 

Jeżeli dokonacie zakupu telefonu Lumia 950 lub Lumia 950 XL w sklepie Microsoft to otrzymacie kartę podarunkową opiewającą na kwotę 400 zł. Kartę będziemy mogli wykorzystać na zakup w sklepie Microsoft. W tym artykule podajemy kilka przykładów n co można przeznaczyć bony. Obecnie telefony dostępne są w obniżonych cenach, które wynoszą odpowiednio 1999 zł oraz 2199 zł.

 

Promocja nosi nazwę Lumia Rewards i niestety już się zakończyła. Natomiast osoby, które zdążyły odebrać bony muszą je wykorzystać do 30 czerwca. Warto również dodać, że część użytkowników otrzymała dłuższy termin, który kończy się 30 września. Jeżeli posiadacie bony to upewnijcie się do kiedy macie czas na wykorzystanie bonów. Zobacz na co warto przeznaczyć odebrane bony w sklepie Microsoft.

 

Bezpłatna roczna subskrypcja dotyczy pakietu Office 365 Personal wraz z 1TB OneDrive i 60 minutami miesięcznie do wykorzystania w komunikatorze Skype. Aby skorzystać z tej promocji również musimy skorzystać z aplikacji Lumia Offers. W promocji można się zarejestrować do 30 czerwca ale kod promocyjny możemy zrealizować online do dnia 30 lipca.

 

Ostatnia promocja, która kończy się 30 czerwca dotyczy bezpłatnego Audiobooka „Trylogia Husycka”. Audiobook możemy odebrać na nowych telefonach Lumia 550, 650, 950 oraz 950 XL za pomocą aplikacji Audioteka.

 

Korzystając z tej promocji otrzymamy bezpłatnie stację dokującą Microsoft HD-500 o wartości 399 zł. Wystarczy uruchomić aplikację Lumia Offers i postępować zgodnie ze wskazówkami. Promocja tylko dla posiadaczy telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL.