26 października Microsoft podzieli się swoimi planami odnośnie systemu Windows 10

Microsoft zaplanował kolejną konferencję o systemie Windows 10 na 26 października. Wydarzenie odbędzie się w Nowym Jorku pod hasłem Imagine what you’ll do. Na tę chwilę nie jest znana dokładna agenda spotkania, ale nie znajdzie się w niej miejsce na nowe telefony Microsoft. Według portalu ZDNet korporacja z Redmond nie zamierza zaprezentować nowych telefonów a co gorsza sugeruje, że prawdopodobnie ich premiera może zostać przesunięta na 2018 rok.

Według wstępnych informacji na nowojorskiej konferencji Microsoft zamierza zaprezentować nowe urządzenie Surface z serii All-in-one wraz z dedykowaną myszką oraz klawiaturą. Ponadto po raz kolejny podkreśli współpracę z obecnymi jak i nowymi partnerami OEM. Czy przy okazji poznamy nowe telefony z logo Microsoft oraz następcę opaski Band 2? Niestety w obu przypadkach odpowiedź jest negatywna. Microsoft potwierdził, że w tym roku nie zobaczymy nowej generacji opaski. Ponadto premiera nowych smartfonów Surface Phone prawdopodobnie została przeniesiona z końca przyszłego roku na kolejny 2018 rok.

Konferencja Microsoft pod nazwą Imagine what you’ll do rozpocznie się 26 października o godzinie 16:00 naszego czasu. Relację będziecie mogli oglądać na naszym portalu oraz na stronie wydarzenia. Zapraszamy już teraz do wspólnego oglądania. Być może Microsoft uchyli rąbka tajemnicy związanej z nowymi telefonami?

Źródło: ZDNet