Windows 10 Mobile Build 10586.107 już w wewnętrznych kręgach Microsoft

W niedługim czasie Microsoft udostępni kolejną wersję systemu Windows 10 Mobile Build 10586.104 dla uczestników programu Windows Insider. Dzisiaj kompilacja o tym samym numerze została udostępniona dla komputerowej wersji systemu Windows 10. To oznacza, że już niebawem zobaczymy nową aktualizację również na naszych telefonach. Tymczasem w wewnętrznych kręgach Microsoft pojawiła się nowa wersja oznaczona numerem Build 10586.107.

Windows 10 Mobile Build 10586.107

Na tę chwilę niewiele wiadomo o nowej kompilacji ale nie spodziewajcie się żadnych nowych funkcji. Nowa wersja jak i wszystkie przyszłe wersje kompilacji 10586 będą posiadać wyłącznie poprawki błędów i stabilności działania.

Jestem ciekawy ile w nowych kompilacjach zostało poprawionych błędów, które udało nam się znaleźć w wersji Build 10586.71. Zapraszam do zapoznania się z naszą listą błędów, która znajduje się w tym artykule.

Źródło: WindowsManiak.pl

Tagi wpisu: , , ,

Pin it

Interesują mnie szeroko pojęte technologie mobilne. Największą uwagę skupiam na smartfonach z systemem Windows. Testuję systemy Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

 • Artur Kkk

  Kolejny build, kolejne poprawki błędów kolejna zapowiedź i po co czekać skoro MS chyba potrafi sobie poradzić z własnym systemem w wersji mobilnej :/

  • przestań biadolić

   • Grzegorz

    Pozostaje kwestia od kiedy ….. Soon !!!

 • Ic3man81

  W sklepie jest aktualizacja Poczty i kalendarza (17.6568.16902.0)

 • mieliśmy rację:)

 • Nazgul94

  W jaki sposób zostać tym „wewnętrznym” testerem ?

  • Zatrudnić się w Microsoft.

Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do częstych odwiedzin oraz prowadzenia dyskusji w komentarzach wspieranych przez platformę Disqus. Śledź nowości na naszej stronie za pomocą kanału RSS oraz portali społecznościowych Facebook, Google+, Twitter oraz YouTube.

Back to top