Twórca dzwonków dostępny dla telefonów Nokia Lumia Windows Phone 7.8

Nokia spełniła swoją obietnicę i udostępniła w sklepie Windows Phone Store aplikację o nazwie Nokia Ringtone Maker czyli Twórca dzwonków 1.0.5.3. Dzięki aplikacji możemy stworzyć własny dzwonek z dowolnego pliku MP3.

Twórca dzwonków - Nokia Lumia Windows Phone 7.5 / 7.8

Twórca dzwonków umożliwia tworzenie dzwonków z muzyki znajdującej się w telefonie. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać ulubioną piosenkę MP3 i zapisać ją jako dzwonek. Dzwonek można w dowolny sposób przyciąć, tak jak można wybrać początek, koniec i długość dzwonka.

Aplikacja Nokia Ringtone Maker w wersji 1.0.5.3 dostępna jest dla wszystkich smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 7.8. Aplikację można pobrać ze sklepu Windows Phone klikając w ikonę aplikacji oraz za pomocą poniższego kodu QR. Aplikacja instaluje się na Windows Phone 7.5 jednak wymaga zainstalowanego systemu Windows Phone 7.8.

Twórca dzwonków - Nokia Lumia Windows Phone 7.8Kod QR - Twórca dzwonków
Źródło: sklep Windows Phone
Artykuł został zaktualizowany dnia 06.02.2013

Tagi wpisu: , ,

Pin it

Interesują mnie szeroko pojęte technologie mobilne. Największą uwagę skupiam na smartfonach z systemem Windows. Testuję systemy Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

  • Agga

    Mi wyskakuje , że musze mieć zainstalowane zune to dziwne gdyż mam zaune ! co teraz pomoc ?

Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do częstych odwiedzin oraz prowadzenia dyskusji w komentarzach wspieranych przez platformę Disqus. Śledź nowości na naszej stronie za pomocą kanału RSS oraz portali społecznościowych Facebook, Google+ oraz Twitter.

Back to top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Blink – rób idealne zdjęcia na Twoim telefonie Windows Phone 8

Microsoft udostępnił w sklepie Windows Phone aplikację o nazwie Blink dla wszystkich telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 8....

Zamknij