Oficjalna wewnętrzna lista zmian w najnowszym oprogramowaniu dla telefonu Lumia 640

Dotarliśmy do oficjalnego, wewnętrznego dokumentu z listą zmian i nowości w najnowszym oprogramowaniu dla telefonów Microsoft Lumia 640. Nowe oprogramowanie jest dostarczane wraz z systemem Windows Phone 8.1 Update 2. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi nowościami.


Nowości i usprawnienia w najnowszym oprogramowaniu Lumia 640

Jak widać wewnętrzna lista zmian i nowości jest znacznie bardziej szczegółowa niż ta, która została udostępniona na stronach Microsoftu. Z powyższego dokumentu wynika, że poprawkami został objęty aparat, moduł bluetooth, moduł Wi-Fi, sieć komórkowa, moduł NFC, czujnik światła (ALS) i wiele więcej.

Status dostępności najnowszej wersji oprogramowania w wersji 02177.00000.15184.3600x wraz z systemem Windows Phone 8.1 Update 2 możecie śledzić na tej stronie.

Tagi wpisu: , ,

Pin it

Interesują mnie szeroko pojęte technologie mobilne. Największą uwagę skupiam na smartfonach z systemem Windows. Testuję systemy Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

  • Na audio nie narzekam ale miło że coś robią choć brak wzmacniacza . Z dotykiem było gorzej czasem tarłem a ekran w miejscu.

Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do częstych odwiedzin oraz prowadzenia dyskusji w komentarzach wspieranych przez platformę Disqus. Śledź nowości na naszej stronie za pomocą kanału RSS oraz portali społecznościowych Facebook, Google+, Twitter oraz YouTube.

Back to top