Frozen Free Fall (Kraina lodu) czyli nowa gra od Disney dla Windows Phone 8

W kinach swoją premierę ma najnowsza animacja od Walt Disney Animation Studios o nazwie Kraina lodu. W sklepie Windows Phone zadebiutowała gra o tej samej nazwie, która należy do gier typu dopasuj trzy. W tym wypadku musimy wyszukiwać diamenty w tym samym kolorze.

Frozen Free Fall - Kraina lodu dla Windows Phone

Dołącz do Anny, Elsy i wielu innych bohaterów z animacji Kraina lodu i spróbuj przejść przez 75 poziomów. Wyszukuj minimum trzy diamenty tego samego koloru. W miarę postępu gry możesz zagrać nowymi postaciami takimi jak Hans czy Pabbie.

Grę mogą pobrać bezpłatnie właściciele telefonów z systemem Windows Phone 8. Pobierz grę klikając w poniższy odnośnik lub skanując kod QR.

Pobierz grę Frozen Free Fall ze sklepu Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Tagi wpisu: , , , , ,

Pin it

Interesują mnie szeroko pojęte technologie mobilne. Największą uwagę skupiam na smartfonach z systemem Windows. Testuję systemy Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do częstych odwiedzin oraz prowadzenia dyskusji w komentarzach wspieranych przez platformę Disqus. Śledź nowości na naszej stronie za pomocą kanału RSS oraz portali społecznościowych Facebook, Google+ oraz Twitter.

Back to top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nokia Video Director Windows Phone
Nowa aplikacja Nokia Video Director dostępna w sklepie Windows Phone

Pod koniec zeszłego miesiąca Nokia udostępniła aplikację, która wspomaga kręcenie filmów i przesyłanie ich do tabletów marki Nokia. Od wczoraj...

Zamknij