Covy Rush – biegnij króliczkiem i zbieraj marchewki omijając przeszkody

W Sklepie Windows Phone jakiś czas temu pojawiła się nowa gra Covy Rush od producenta Loon Apps. Jest to kolejny endless runner, w którym wcielamy się w białego króliczka, który musi zbierać marchewki i omijać przeszkody. Przez kolejne 3 dni gra będzie dostępna bezpłatnie.

Gra posiada niesamowicie prosty i wciągający tryb rozgrywki. Kolejnymi przyciśnięciami wyświetlaczami powodujemy skoki króliczka, który musi zbierać marchewki oraz omijać przeszkody. Gracz może sterować zarówno wysokością skoku jak i jego trajektorią.

Grę możecie pobierać bezpłatnie przez kolejne 3 dni. Dodatkowym atutem Covy Rush jest to, że dostępny jest dla wszystkich telefonów z systemem Windows Phone. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika oraz kodu QR.

Covy Rush

Cena: bezpłatne

Wydawca: Loon Apps

Pobierz Covy Rush na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Tagi wpisu: , , , , , , , , , ,

Pin it

Interesują mnie szeroko pojęte technologie mobilne. Największą uwagę skupiam na smartfonach z systemem Windows. Testuję systemy Windows 10 oraz Windows 10 Mobile.

Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do częstych odwiedzin oraz prowadzenia dyskusji w komentarzach wspieranych przez platformę Disqus. Śledź nowości na naszej stronie za pomocą kanału RSS oraz portali społecznościowych Facebook, Google+, Twitter oraz YouTube.

Back to top